KURUMSAL

2018 yılında Bursa'da Burweb ismiyle kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 1 yıl içerisinde piyasa da kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en iyi kaliteyi sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur.
Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting , SEO, E-ticaret, Google Reklam Yönetimi, Sosyal Medya Yöneetimi ve Panoramik Sanal Tur, gibi alanlarda çalışmalar yapan firmamız, internet tabanlı bütün hizmetlerde müşterilerine hem uygun fiyattan çalışma imkânını, hem kaliteyi hem de iş sonrası desteği sonuna kadar sunmuştur.

İlke olarak Daha Kaliteyi - Daha Ucuza - Daha Uzun Ömürlü olarak sunmayı amaçlayan firmamız Bursa merkezli Kurumsal Yapısı ile gerek Bursa içindeki müşterilerine, gerekse diğer illerde bulunan müşterilerine Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşteriler yarı yolda bırakılmamakta ve düzenli bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar. Detaylı referanslarımızı görmek için tıklayınız...

Web Yazılımı noktasında hizmetlerini her geçen gün arttıran firmamız müşterilerinden gelen tüm isteklere cevap verebilecek kalite ve donanıma sahiptir. İnteraktif Uygulamalar, Web Uygulamaları, Firmalar Arası Veri Akış Uygulamaları ve daha birçok Web tabanlı yazılımları hazırlayan ekiplerimiz bu yazılımların güncel kalmasını ve sağlıklı olarak çalışmasını da sağlamaktadırlar. Detaylı referanslarımızı görmek için tıklayınız...

Web Hosting alanında yine firmamızın projelerinden www.burwebhosting.com üzerinden kaliteli hizmet verilmektedir. Gerek Yurtiçi gerekse Yurtdışı data centerlarda bulundurulan Hosting paketleri daha hızlı erişebilir, daha fazla güvenlikli, daha az kesintili bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Düzenli olarak kontrol altında tutulan Hosting paketleri saldırılardan korunmakta, kesinti olmadan yayınlarına devam etmeleri sağlanmaktadır.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu noktasında işinin ehli ve deneyimli arama motoru uzmanları ile çalışan firmamız, bu noktada sitenizi sağlıklı bir şekilde üst sayfalara taşımaktadır. Kısa sürede yükselmek yerine emin ve yavaş adımlarla sitenizi üst kısma çıkaran ekibimiz sizlere ve ekibinize siteyi kullanma ve üst sırada kalma teknikleri hakkında da bilgi aktarımında bulunabilmektedir.
Kurumsal bir çalışma yapısı benimseyen firmamız bu sayede Daha Uygun Fiyata - Daha Kaliteli Hizmet anlayışını kendisine rehber edinmiştir.

Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Sanal Tur Hizmetleri, SEO ve Web Hosting çalışmalarında müşterilerine Uygun fiyatlardan Kaliteli hizmet sunan ve bunu Kurumsal bir çatı altında yapan Burweb Bilişim Reklam Yazılım LTD. ŞTİ.  olarak tüm müşterilerimize Teşekkür Ediyoruz...

EKİBİMİZ

Murat Can TEPE Kurucu Pazarlama, Reklam, Yönetim
Kübra Nur ÇALISKAN Asistan Sosyal Medya Yönetimi
Emirhan DEMİRCİ Kurucu Mysql, Php, SEO

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!